реклама партнерів:
Головна › Новини › Споживач
"Київхліб" підняв ціну на хліб
12-Лис-12 1206 0.0 3
ПАТ "Київхліб" прийняв рішення про підвищення роздрібних цін на окремі види своєї продукції. Таким чином, роздрібна ціна на хліб "Український столичний подовий" 0,95 кг буде 4,68 грн. і батон "Нарізний київський" 0,5 кг 3,84 грн.

У "Київхлібі" повідомили, що зробити цей непопулярний крок хлібопекарів змусила скрутна економічна ситуація, що склалася останнім часом на підприємстві.

Основною причиною збиткового виробництва хліба стало значне зростання всіх складових собівартості, пояснили ситуацію виробники.

У той же час, столична влада вже заявила, що має намір звернеться до АМКУ і ГПУ щодо підвищення цін на хліб.

Так, заступник голови КМДА Анатолій Голубченко повідомив, що для підвищення цін на хліб в Києві немає підстав.

"Ми вже неодноразово говорили, що міська влада не бачить економічних передумов для підвищення цін на хліб. Особливо це стосується соціальних сортів хліба. Така ж позиція КМДА і щодо інших рецептурних сортів. Тому, якщо Київхліб не перегляне свою цінову політику на споживчому ринку столиці , ми будемо змушені звернутися до АМКУ і ГПУ з проханням застосувати відповідні санкції до підприємства"- сказав він.


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:ціна на хліб, Київ, Київхліб


Читайте такожКоментарі (3)
avatar
1
Перед тим, як впаде гривня, або зростуть ціни влада завжди заявляє, що підстав для таких явищ немає.
Майте на увазі, заяви про відсутність підстав, - це попередження про те, що буде саме так, як очікується.
Перед виборами підвищили зарплати і пенсії економічно безпідставно, тобто більше, ніж дозволяє ВВП, вкинули в обіг лишні гривні та ще дозволили трейдерам вивезти зерно осінню, не притримали його до весни, як це зробили минулого року, а тепер заявляють - підстав для росту цін на хліб немає.
Закони економіки об'єктивні, обійти їх і створити чудо нікому ще не вдавалось.
avatar
2
Нічого дивного і неочфкуваного не трапилось. Владик по 206 в.о. ( голова правління Київхліб)виграв вибори, потратив не малу суму коштів, їх треба повернути!!!
avatar
3
І це початок великої соціально-економічної вакханалії. Її ознаки вже повною ходою з'являються у різних царинах життя. Почалися затримки з виплатою заробітньої платні вчителям та медикам у районах.А ще й обєкти ж треба закінчити ті, що породили вибори! А грошей-зась.
avatar