реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОДІЇ

Хроніки російсько- української війни: партизанами знищено російський завод у Донецьку

Росіянам не вдалося не тільки створити дебальцівський котел, але й навіть серйозно просунутися по лінії фронту, не рахуючи здачі українцями одного села та частини Вуглегірська. До речі, бої у цьому місті ще тривають.

Про сміливу акцію українців стало відомо з радіоперехоплення російського військового командування. Знищено стратегічно важливий об’єкт російської армії.

Тим часом як Захарченко проголошує про загальну мобілізацію чоловіків до лав своєї терористичної армії, під самим носом керівників терористичної республіки контингентом вчинено зухвалий напад на стратегічний об’єкт окупантів. Про це Патріоти України довідалися від блогера Олега Ярчука.

Зокрема, в донесенні у Москву окупанти скаржаться, що невідомі диверсанти успішно атакували 282-гу збройну ремонтну базу, котра передислокована в Донецьк з Воронезької області. Тут працюють фахівці ВПМЗ «Молот», котрі роблять високоякісний ремонт бойової техніки. Для цього завезено унікальне і дуже коштовне обладнання, в тому числі закордонного виробництва. Так от українці підірвали частину виробничих приміщень та устаткування, знищили казарму військової частини окупантів та замінували решту приміщень. Чи була це акція місцевих партизанів, чи ДРГ українським збройних сил, чи спільна операція, наразі не відомо.

Відомо те що ця частина вже не перший і не другий раз стає метою українців. Востаннє воронезькі військові ремонтники зазнавали втрат в обладнанні та живій силі 12 січня. Тоді по цьому об’єкту було нанесено ракетний удар. Ймовірно високоточною зброєю. Все це зайвий раз демонструє наскільки важливим є цей об’єкт для ворога та українців одночасно.Теги:російські війська, Партизани, Донецьк, російсько- українська війна, ремонтна база


Читайте такожКоментарі (0)
avatar