Хроніка абсурду: червоний прапор над Майданом
За відповідний закон проголосувало 260 депутатів.
Червоний прапор трактується в документі, ініціатором якого виступили комуністи, як символ перемоги радянського народу, його армії і флоту над фашистською Німеччиною у роки Великої Вітчизняної війни.
Член фракції КПУ Євген Царьков сказав, що прапор Перемоги має відповідати вигляду штурмового прапора 150 Ідрицької стрілецької дивізії, який був встановлений в Берліні над Рейхстагом.
У відповідь на ініціативу більшості депутати від опозиційних БЮТ і НУНС підняли жовто-блакитний прапор поряд з трибуною, а представники провладних фракцій розгорнули червоний прапор з іншого боку трибуни.
Член фракції НУНС В’ячеслав Коваль сказав Бі-Бі-Сі, що червоний прапор на вулицях незалежної України - це виконання російського замовлення.
За повідомленням Бі-Бі-Сі
До слова.
19 квітня 2011 року постановою Знам’янського міськрайонного суду Кіровоградської області задоволено позовні вимоги Кіровоградської обласної та Знам’янської міської організацій Всеукраїнського об’єднання «Свобода» у справі за адміністративним позовом до Знам’янської міської ради Кіровоградської області про скасування рішення «Про використання символіки років Великої Вітчизняної війни у святкових заходах у місті Знам’янка» від 21.05.2010 року №1292.
Згідно з рішенням суду, місцева влада не має права вивішувати червоні прапори неіснуючої держави СССР під час святкових заходів у місті Знам’янка. Рішення має набути чинності за 10 діб, якщо його не буде оскаржено в Апеляційному суді.
Читайте також |
Коментарі (5) |
| |