Хрест — це не пасив, а актив!
Часто чую фразу: «Ну що робити? Маємо такий хрест, мусимо терпіти!».
Несення хреста — це не заклик до пасивного очікування і терпильства. Це заклик до активної життєвої позиції, до готовності брати на себе відповідальність і свідомо служити Богу і ближнім!
Несення Христом хреста - добровільний акт любові до ближніх. Коли Господь заповідає взяти хрест свій і йти за Ним, Він закликає до вибору активного життя, а не підтримує пасивних терпіл, які чекають з моря погоди. Які чекають, що їх проблеми має вирішити хтось інший, а їм просто треба «переждати».
Навчання Господа про хрестоносіння - це не ниття, що якось треба дотягнути свою батрачу лямку! Це про лідерство, про те, що якщо Він змінив долю людства Своїм подвигом «одного в полі воїна», то це можемо зробити і ми, незалежно від важкості обставин!
Християнство - це зовсім не споглядальне очікування фатуму та смиренне дожидання, що там на верху про мене вирішать, це не очікування власної кончини як чогось невідворотного. Бути християнином - це про усвідомлений рух вперед, про боротьбу на боці Бога, на боці добра!
о. Роман ГРИЩУК
Несення хреста — це не заклик до пасивного очікування і терпильства. Це заклик до активної життєвої позиції, до готовності брати на себе відповідальність і свідомо служити Богу і ближнім!
Несення Христом хреста - добровільний акт любові до ближніх. Коли Господь заповідає взяти хрест свій і йти за Ним, Він закликає до вибору активного життя, а не підтримує пасивних терпіл, які чекають з моря погоди. Які чекають, що їх проблеми має вирішити хтось інший, а їм просто треба «переждати».
Навчання Господа про хрестоносіння - це не ниття, що якось треба дотягнути свою батрачу лямку! Це про лідерство, про те, що якщо Він змінив долю людства Своїм подвигом «одного в полі воїна», то це можемо зробити і ми, незалежно від важкості обставин!
Християнство - це зовсім не споглядальне очікування фатуму та смиренне дожидання, що там на верху про мене вирішать, це не очікування власної кончини як чогось невідворотного. Бути християнином - це про усвідомлений рух вперед, про боротьбу на боці Бога, на боці добра!
о. Роман ГРИЩУК
| Читайте також |
| Коментарі (0) |



