реклама партнерів:
Головна › Новини › ЕКОЛОГІЯ

Хімічна тривога … навчальна

Для забезпечення високої організованості, практичної перевірки здатності студентів та працівників Чернігівського радіо механічного технікуму 18 травня проведено навчання з цивільного захисту та цивільної оборони за темою: «Дії у разі виникнення хімічної загрози».

За ввідною «пролив соляної кислоти в аудиторії №305» відбулася евакуація працівників та студентів технікуму в безпечне місце. До приїзду рятувальників силами невоєнізованих формувань ЦО умовний вилив соляної кислоти ліквідовано. Приймали участь: пост радіаційного та хімічного спостереження – командир Єщенко В.Г. та ланка пожежегасіння – командир Карпенко В.М.

Вмілими діями санітарного посту, під керівництвом Лук’яненко Л.М., надано першу медичну допомогу постраждалому студенту.

Продемонстрували свою майстерність і запрошені члени громадської організації «SOS». Не більш яскравими були і естафети: одягання протигазу, підтягування на перекладині, надання медичної допомоги, перетягування канату. Ну а виступ студентів на картингах взагалі був приголомшуючий.

Методичну допомогу в підготовці навчання надав методист навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Редліх О.Ф.

Переможцям змагань начальник цивільного захисту-директор технікуму Радченко В.М. вручив грамоти та оголосив подяку всьому особовому складу закладу за участь у навчанні.

Юрій МИРЮТА,

управління з надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Чернігівської міської ради. Курси цивільної оборони м. Чернігів.
Теги:хімічна тривога, Евакуація, Чернігівський радіомеханічний техні, соляна кислота


Читайте такожКоментарі (0)
avatar