реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОГЛЯД

Калібрована

Я думала, що людина не може пробивати одне дно за іншим. Але не тоді, коли вона - Ольга Василевська-Смаглюк.

Після її допису від 24 лютого 2022 року, який закликав українців залишатися вдома - на поталу лютому ворогові!
після того, як у юристі януковича портнові вона бачила відновлення справедливості,
після того, як заявила, що в Україні сильна свобода слова та її треба приглушити,
здавалося, що іще може витворити ця особа?

Фотографія була зроблена у травні в Європейському парламенті у Страсбурзі під час ініційованих Mariupol Justice слухань, присвячених відновленню Маріуполя.

Міста, котре здала ворогові зелена влада, розмінувавши його акваторію в 2020-му, після Оману.
Міста, в якому тільки за офіційними даними, більше 130 тисяч загиблих.
Міста, з якого пішли в "почесний" полон за командою Зеленського близько двох тисяч азовців.
Міста, котре стало нашим великим болем.

Ольга Василевська-Смаглюк на цьому заході робить радісне селфі! Подивіться на обличчя інших учасників - вони ніяковіють...

Під час окупації Бучі й Бородянки, що входять до виборчого округу Василевської-Смаглюк і до яких вона зверталася 24 лютого, було вбито понад 700 чоловік.
Калібровані мразоти у владі.

Людмила ОНІЩЕНКО



Теги:маріуполь, Буча, Василевська- Смаглюк, команда ЗЕ


Читайте також






Коментарі (0)
avatar