Головна › Новини › СПОРТ
Юний чернігівець переміг у Словенії!
15-Сер-16 975 0.0 0
Сенсаційна новина – гуртківець Чернігівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Микита Шолом, член молодіжної збірної з авіамодельного спорту України, на чемпіонаті світу в Словенії, який проходив у м. Віпава, у класі моделей радіокерованих планерів F3 G вперше в Україні у класі юніор став чемпіоном в особистій першості! Такого ще не було.

Треба сказати, що займатися у авіамодельний гурток, яким керує майстер спорту Олександр Петренко, у 2008 році Микиту привів тато, який теж у дитинстві займався авіамоделізмом. Звісно, перемога не приходить сама до спортсмена. По-перше, треба виготувати модель радіокерованого планера, у якого розмах крил досягає 3,5 метра. Ну а потім постійні тренування, участь у змаганнях різної кваліфікації. За його спортивні досягнення 2010 року він був включений до складу молодіжної збірної України.

Цікавий такий факт: на чемпіонаті України у 2013 році, будучи юніором, Микита виборов І місце і серед дорослих спортсменів. На своєму першому Чемпіонаті світу у 2014 році в особистій першості серед юніорів Микита виборов ІІІ місце, що дало змогу команді України посісти І місце.

Цього року змагання проходили у 10 турів та 6 фіналів серед 30 юних авіамоделістів світу. Найбільше Микиту на змаганнях хвилював спортсмен з Германії, як кажуть він йшов по п’ятам. Але уже у передостанньому фіналі, маючі гарні результати, Микита зрозумів – це вже перемога! А в загальнокомандному заліку цього року збірна України посіла ІІ місце.
Треба сказати, що займатися у авіамодельний гурток, яким керує майстер спорту Олександр Петренко, у 2008 році Микиту привів тато, який теж у дитинстві займався авіамоделізмом.

Віктор КОШМАЛ. Фото автора


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:Віктор Кошмал, авіамодельний спорт, Микита Шолом, радіокеровані планери, Чернігівський центр науково- техніч


Читайте такожКоментарі (0)
avatar