реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОЛІТИКУМ
Ймовірний список депутатів обласної ради
29-Жов-20 527 5.0 0
Згідно з результатами паралельного підрахунку голосів, за попередніми даними від штабів політичних партій, що брали участь у місцевих виборах, до обласної ради проходять вісім партій із дев’яти, - повідомляє Суспільне.

Зокрема проходить, «Рідний дім» (30 % - тут і далі: результати екзит-полу ГО «Ліга виборців» на замовлення «Рідного дому»), «Наш край» (14,3%), «Слуга народу» (13,4%), РПЛ (11%), «Батьківщина» (8,2%), ОПЗЖ (7,3%), «За майбутнє» (7%), «Європейська Солідарність» (6,3%).

«Сила і Честь» не пройшла до облради, набравши біля 3% голосів.

Журналісти поспілкувалися з представниками штабів партій, які проходять в облраду, і зібрали попередні дані про прізвища депутатів, які будуть у восьмому скликанні. У цьому переліку можливі зміни.

Від партії «Рідний дім» проходять 18 депутатів:

1. Ніна Лемеш;

2. Олександр Атрощенко;

3. Ярослав Куц;

4. Людмила Овсієнко;

5. Михайло Ільницький;

6. Ігор Желдак;

7. Юлія Гребнєва;

8. Вікторія Пекур;

9. Віктор Труш;

10. Григорій Ткаченко;

11. Леонід Петров;

12. Ігор Вдовенко;

13. Кияновський Віктор;

14. Сергій Чубовський;

15. Сергій Гайдай;

16. Олександр Якубін;

17. Василь Нестурук;

18. Олена Яцкова.

Опозиційна платформа «За життя» (4-5 депутати):

1. Ігор Базалінський;

2. Василь Куліда;

3. Борис Петренко;

4. Ольга Бібік;

Можливо, до облради пройде ще Наталія Коломієць та/або Сергій Маруфенко.

«Слуга народу» (8 депутатів):

1. Ігор Калініченко;

2. Дмитро Пахомов;

3. Олена Дмитренко;

4. Олександр Левицький;

5. Дмитро Іванов;

6. Оксана Халімон;

7. Іван Дементов;

8. Віталій Свириденко.

«Радикальна партія Олега Ляшка» (8 депутатів):

1. Василь Амельченко;

2. Олег Аверьянов;

3. Олександр Кузьменко;

4. Дмитро Блауш;

5. Неля Шаповаленко;

6. Наталія Осіковська;

7. Микола Бутенко;

8. Григорій Лазаренко.

«Батьківщина» (6 депутатів):

1. Сергій Пащенко;

2. Іван Якуб;

3. Ярослав Сторубльов;

4. Валентин Запорощук;

5. Віта Солорева;

6. Галина Синявська.

«За майбутнє» (5-6 депутатів):

1. Арсен Дідур;

2. Микола Дмитренко;

3. Андрій Віротченко;

4. Галина Логвиненко;

5. Сергій Сергієнко.

Можливо, мандати отримають ще Ігор Москаленко чи Вікторія Сидорова. Також депутатом облради обраний Олександр Кодола, який також обраний міським головою Ніжина.

«Європейська Солідарність» (5 депутатів):

1. Олександр Мисник;

2. Олександр Козик;

3. Юлія Заїка;

4. Оксана Кравченко;

5. Олег Заболотний.

«Наш край» (9 депутатів):

1. Борис Приходько (найімовірніше, його місце в облраді займе Григорій Данько);

2. Сергій Баришовець;

3. Ірина Грозенко;

4. Валерій Колоша;

5. Наталія Копиця;

6. Юрій Музика;

7. Олександр Демиденко;

8. Ігор Романенко;

9. Віталій Лічман.

Нагадаємо, ці результати не є остаточними. Остаточний розподіл місць стане відомий після офіційного оголошення результатів виборів.


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:Слуга народу, Рідний дім, Чернігівська обласна рада, Батьківщина, За майбутнє, вибори 2020


Читайте також



Коментарі (0)
avatar