реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОЛІТИКУМ

Янукович встиг образити навіть мертвих

27 квітня 2010 р. Віктор Янукович зробив у Страсбурзі безпрецедентну за своїм цинізмом заяву. Виявляється, «визнавати Голодомор як факт геноциду щодо того чи іншого народу, ми вважаємо, буде неправильно, несправедливо». Лише глибоко неосвічена людина, яка не любить свою країну та не знає її законів, могла заявити подібне публічно. Так характеризує виступ Януковича партія "Наша Україна".
Своєю заявою, -- говорить "Наша Україна", -- Янукович прямо порушив норми Закону України «Про Голодомор 1932–1933 років в Україні» від 28 листопада 2006 р., перша стаття якого однозначно стверджує: «Голодомор 1932-1933 років в Україні є геноцидом Українського народу». А стаття 2 наголошує: «Публічне заперечення Голодомору 1932–1933 років в Україні визнається наругою над пам'яттю мільйонів жертв Голодомору, приниженням гідності Українського народу і є протиправним».

Також Янукович проігнорував рішення Апеляційного суду Києва від 13 січня 2010 р., який визнав керівників більшовицького тоталітарного режиму винними у «геноциді української національної групи в 1932-33 рр. шляхом штучного створення життєвих умов, розрахованих на її часткове фізичне знищення».
Крім цього, Віктор Янукович фактично протиставив себе позиції парламентів Естонії, Австралії, Канади, Угорщини, Литви, Грузії, Польщі, Перу, Парагваю, Еквадору, Колумбії, Мексики та Латвії, які офіційно визнали Голодомор актом геноциду українського народу. А також Європейському парламенту, який визнав Голодомор злочином проти Українського народу та проти людяності.

Протиставляючи себе позиції українського народу та міжнародного співтовариства в угоду своїм московським господарям, Янукович не лише вчинив протиправне діяння, – а й цинічно, на державному рівні здійснив наругу над пам’яттю мільйонів замучених українців.
На нашу думку, найбільшими гріхами на землі є зрада свого народу та наруга над пам’яттю невинно убієнних. За подібні дії завжди, рано чи пізно, наступає розплата.
Теги:Янукович, цинізм політиків, Страсбург, Голодомор, державна зрада, Наша Україна


Читайте такожКоментарі (0)
avatar