Головна › Новини › ПОЛІТИКУМ
Як працюємо у день виборів
29-Жов-10 886 0.0 0
У неділю, 31 жовтня 2010 року у день виборів до органів місцевого самоврядування Незалежний громадський прес-центр “Чернігівський вибір-2010” висвітлюватиме перебіг процесу голосування. Протягом дня відбуватимуться зустрічі з кандидатами в Чернігівську обласну раду, Чернігівську міську раду, з кандидатами на посаду Чернігівського міського голови, представниками територіальної виборчої комісії, представниками правоохоронних органів. До участі у брифінгах також запрошені представники громадських організацій та міжнародні спостерігачі, які проводитимуть спостереження та фіксуватимуть порушення. Вони інформуватимуть журналістів про те, як проходитиме голосування в Чернігові та Чернігівській області, чи зафіксовані порушення, які притаманні цим місцевим виборам.

Місце роботи прес-центру:

Федерація профспілкових організацій, (наступна будівля за облдержадміністрацією)
м. Чернігів, вул. Шевченка, 5, 4-ий поверх, зала президії профспілок

УВАГА! До участі в роботі прес-центру запрошуємо всіх зацікавлених представників ЗМІ! Прохання при собі мати журналістське посвідчення.

Контакти: Ірина Мельник, (0462) 77-41-71, (067) 76-164-18 e-mail: ch_pressclub@ukr.netТеги:Незалежний, Чернігівський вибір, вибори, 2010, громадський, місцеві, прес-центр


Читайте такожКоментарі (0)
avatar