реклама партнерів:
Головна › Новини › СУСПІЛЬСТВО

Гроші – на ЗСУ, а не на огорожі !

Сесія Гончарівської селищної ради з настійливої подачі голови Віталія Рудника проголосувала за виділення 80 мільйонів на благоустрій, у тому числі 16 мільйонів на фасад гімназії. Не на за ЗСУ, а на благоустрій!
До того ж, ці кошти не зароблені громадою, бо практично жодних інвестицій нема, як і нема розвитку підприємництва всередині Гончарівської громади. Але ці кошти з’явилися завдяки ЗСУ, зокрема, Першій Сіверській танковій бригаді, яка, що ні для кого не секрет, офіційно базується в Гончарівському і тут сплачує податки. Проте зароблені завдяки ЗСУ кошти направляються не на Перемогу, а на благоустрій.
А перед цим витрачено немалі кошти на огорожу будинку культури, ремонт ФАПу, встановлення «лежачих поліцейських» і навіть на асфальтування вулички, у якій проживають три сім’ї.
Чернігівська районна організація Народного руху протестує проти такого марнотратства і вимагає всі вільні кошти направляти на забезпечення перемоги в російсько- українській війні!

Григорій ШУРИГА,
голова Чернігівської районної організації Народного руху України.Теги:Народний Рух України, Чернігівщина, ЗСУ, Гроші, Григорій Шурига


Читайте такожКоментарі (0)
avatar