Головна › Новини › СУСПІЛЬСТВО
Говорити про війну з дітьми потрібно,
23-Лип-16 963 0.0 0
а ще потрібніше — говорити з ними про мир

В обласній літній школі для обдарованих та талановитих дітей на базі дитячого табору «Юний турист», що у селі Количівка Чернігівської області, триває друга зміна національно-патріотичного профілю.

Тут дуже гамірно та весело: драгонботи, навчальні стрільби в тирах і військовий квест — діти від такого літа у захваті.

Відповідно до плану роботи літньої школи одне із занять, яке називалося: Військово-патріотичний квест-подорож: «Екскурсія армійськими стежками» провів завідувач сектору Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції у Чернігівській області Альберт Черешко.

У гостях у шкільних лідерів, які відпочивають у літній школі для обдарованих дітей в другу зміну, бійці полку «Азов» і кадрові військові Збройних сил України. Хоча «відпочивають» для цих юних активістів — не зовсім правильне слово. Тактична медицина, евакуація пораненого з поля бою, розбірка-збірка автомату і стрільба з гвинтівки — таку програму «відпочинку» організували дітям АТОвці

Аби умови дитячого табору наблизити до екстремальних, учасників військово-патріотичного квесту перед виконанням завдань на швидкість дезорієнтують.
«Хлопці - 15 обертів навколо себе, дівчата – 10, а потім ще 7 присідань. Очі не закривати! А потім 10 секунд прицілитися і вистрілити!» - наказували інструктори.
http://xn--https-gweoiz6d/www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=s7dSzChKMks

Бійці кажуть — досвід, який вони передають дітям, може знадобитись не тільки на війні.

У заході також взяв участь капітан Юрій Літковець. До дітей він приїхав зі своїм бойовим побратимом, який уже встиг стати легендою українського війська — захищали країну вони разом. І цей бойовий побратим – пес на ім’я Рем.

Захищати країну вони разом поїхали з Криму. Юрій Літковець за свою мужність нагороджений не одним державним орденом.

Після проведених змагань на переможців чекали заслужені нагороди. Діти були задоволені.

Марина Меднікова: «Все дуже сподобалось, все цікаво — екстремальні умови, паніка, і ти не знаєш, що робити. ТакО, такО — цікаво».

Дмитро Тимошенко: «Щось подібне вперше нам проводять, сподобалось абсолютно все».

На знак подяки діти підготували невеличкий концерт для бійців. А ще вони намалювали малюнок, на якому зображений воїн з променем світла у пітьмі і назвали його «Воїн світла». Всі діти підписалися на ньому. Цей малюнок Юрій Літковець пообіцяв передати нашим морякам в Одесу і дотримав свого слова.


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:Количівка, військово- патріотичне виховання, російсько- українська війна, Альберт Черешко


Читайте такожКоментарі (0)
avatar