Головна › Новини › ПОЛІТИКУМ
Гортаючи партійні списки
16-Жов-10 1278 0.0 0
Звісно, більшість виборців читатимуть списки партій у виборчих кабінках. А варто таки почитати їх зарані.

Скажімо, як вам такий пасаж -- в обласну раду хочуть попасти кілька киян? Ну, з нардепом Віталієм Коржем («Батьківщина») все ясно -- він виступає «паровозиком», щоб завести в раду побільше своїх, але потім вийти зі списку і залишитися у Верховній Раді. Проте Микола Рудьковський (Соціалістична партія) в іншій ситуації -- він не є депутатом Верховної Ради, а депутатство в обласній раді може йому бути вигідним як трамплін до тої ж таки Верховної . Обачний М.Рудьковський уже не йде по Чернігову, де він аж 33 дні побув міським головою і втік у Київ, а цього разу спокушає виборців Козелецького району.

Проте, скажіть -- чому запалали любов»ю до нашого краю кияни Григорій Шишкін - директор «Дорсервістранс» (Партія регіонів), Андрій Тіньков - спеціаліст управління Головтрансінспекції («Єдиний центр»), Сергій Макаров - директор «Апекс Принт» («Сила і честь»),Ярослав Демченков - перший заступник директора Фонду соціальних стратегій («Фронт змін»), Людмила Андрієвська - фінансовий директор «КрокУкрзалізбуд» (Соціалістична партія) та, певно, її чоловік Михайло Андрієвський - генеральний директор цього ж підприємства, що йде від Аграрної партії, Михайло Манін - заступник генерального директора «Хліб Києва» («Сильна Україна»), Едуард Дружбін --фінансовий директор рекламної агенції «Скай студіо» (також «Сильна Україна»), Олег Сухоруков -- радник президента громадської організації «Інститут правової політики» («Наша Україна»)?

Звісно, у них можуть знайтися діди-баби родом з Чернігівщини, що аж ніяк не робить нас, жителів Чернігівщини, схильними бачити у їх нащадків велику любов до рідного краю. Скоріше, бізнесові інтереси...

Найбільш екзотично, проте, виглядають мешканці Львова та Запоріжжя - відповідно представник «Свободи» Андрій Міщенко -- голова фермерського господарства «Колодинське» та кандидат від «Сильної України» Ігор Грабко -- генеральний директор «СП СтанКомплект». Вони теж хочуть вирішувати наші проблеми.

До речі, Микола Рудьковський, щоб ви знали, офіційно є мешканцем не свого білякиївського маєтку, а таки Чернігова. Якщо вірити написаному. А перший номер списку «Єдиного центру», недавній чернігівський голова обласної адміністрації Микола Лаврик -- уже житель села Нові Безрадичі Обухівського району, яке щось дуже нагадує село, де живе Віктор Ющенко. Ще є один житель елітного поселення Козин під Києвом, який теж хоче порулити на Чернігівщині -- начальник Головного управління з надзвичайних ситуацій в Чернігівській області Володимир Муха (Партія регіонів). Виявляється, і чернігівським підприємством «Чернігівобленерго» керує також мешканець Києва Михайло Мальований, я кий також посів місце у списку Партії регіонів. Добре, що хоч не єнакіївські у них адреси.

Колишні чернігівські «губернатори» (ну, нема в нас губерній, а їм так хочеться бути губернаторами, що В.Мельничук, було, й пиво так називав!) йдуть по різних списках -- крім згаданого вже М.Лаврика, Петро Шаповал очолив список партії «Сила і честь», а Микола Бутко несподівано у партії «Фронт змін» та ще й на 16 аж місці, явно непрохідному. Пенсіонер В.Мельничук виявився соціалістом – посів друге місце, зразу за Рудьковським.
Повністю стаття опублікована в газеті "Сіверщина" за 14 жовтня. Передплата на газету "Сіверщина"приймається по всій Україні. У випадку відмови -- негайно повідомте редакцію.Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:вибори-2010, Чернігівська обласна рада


Читайте такожКоментарі (0)
avatar