реклама партнерів:
Головна › Новини › КРИМІНАЛ
Городнянською гімназією займається прокуратура
03-Груд-15 1070 0.0 0
На Чернігівщині прокуратурою розпочато досудове розслідування за фактом зловживань при здійсненні реконструкції гімназії. Про це повідомила прес- служба обласної прокуратури.

Розпочато кримінальне провадження за фактом зловживання службовим становищем службовими особами Управління капітального будівництва облдержадміністрації під час проведення реконструкції Городнянської районної гімназії (ч. 1 ст. 364 КК України).

Як встановлено, ще у 2012 році між Управлінням та одним з приватних підприємств укладено договір на виконання будівельно-монтажних робіт за державні кошти по реконструкції районної гімназії.

Однак всупереч договірним зобов`язанням товариство виконало роботи неякісно, що призвело до протікання даху будівлі, підвищення вологості, утворення грибка й плісняви в приміщенні гімназії.

Водночас посадові особи Управління капітального будівництва облдержадміністрації, не забезпечивши здійснення належного технічного нагляду за об’єктом реконструкції та зловживаючи службовим становищем, підписали акти про виконання будівельних робіт та додаткову угоду про відсутність претензій до їх якості та оплати.

Наслідком таких дій стало завдання істотної шкоди державі на суму майже 100 тис грн та непридатність приміщення до навчання, що спричиняє загрозу життю та здоров’ю вихованців гімназії.

Дані факти викликали численні звернення батьків, органів державної влади та місцевого самоврядування про вжиття заходів до усунення порушень прав неповнолітніх вихованців гімназії.

Досудове розслідування кримінального провадження здійснює Чернігівський відділ поліції Головного управління Національної поліції у Чернігівській області, процесуальне керівництво – прокуратура м. Чернігова.


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:прокуратура Чернігівської області, городня, Чернігівська ОДА


Читайте такожКоментарі (0)
avatar