реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОЛІТИКУМ

Гміна польського Бжостека підтримує українців Батурина і Плисок

Міська рада гміни Бжостек (Підкарпатське воєводство Польщі) висловила свою солідарність із Україною та підтримку громадам Чернігівщини перед загрозою зі сторони Росії.

Окремо польські депутати звернулися до партнерських громад – Батуринської та Плисківської. Таке рішення вони ухвалили одноголосно, незалежно від партійної приналежності, на черговій сесії ради під головуванням бурмістра Войцеха Станішевського.

У тексті звернення йдеться: "Міська рада та жителі ґміни Бжостек висловлюють глибоку стурбованість політичною ситуацією, що має місце на українсько-російському кордоні. Небезпеку військових дій у цій частині Європи ми сприймаємо зі страхом та невірою, тим більше, що це може вплинути на країни, які так сильно постраждали від Другої світової війни. Наш неспокій додатково посилюється тим, що потенційна загроза стосується наших партнерських громад – Батуринської та Плисківської, а також інших самоврядувань Чернігівської області, які безпосередньо межують з Російською Федерацією".

Поляки звертаються: "У цю важку хвилину ми висловлюємо свою солідарність з українським народом. Вважаємо, що він має повне та невід'ємне право на незалежність, територіальну цілісність і самовизначення стосовно своїх союзників та напрямів розвитку. Заперечення цього права будь-ким є неприпустимим, це діаметрально відрізняється від європейських стандартів і, перш за все, порушує попередні міжнародні угоди, які гарантувала також Російська Федерація".

Звертаючись безпосередньо до мешканців Батуринської та Плисківської громад Чернігівщини, польські депутати пишуть: "У цей важкий для Вас час ми серцем з Вами. Віримо, що цей кошмар мине, а Ваше життя знову наповниться спокоєм. Прагнемо разом із Вами й надалі розвивати нашу співпрацю та діяльність на благо польсько-українського примирення. Запевняємо, що тут, у Бжостеку, у Вас є друзі, які пам'ятають про Вас та на чию допомогу й підтримку Ви можете розраховувати".
"Голос України"Теги:гібридна війна, Україна - Польща, Плиски, Батурин


Читайте такожКоментарі (0)
avatar