реклама партнерів:
Головна › Новини › РЕЛІГІЯ

Глава Церкви закликає до посиленої молитви

Предстоятель Православної Церкви України митрополит Київський і всієї України Епіфаній Думенко поширив звернення рано- вранці, коли дізнався про підрив кацапами Каховської ГЕС.

Звернення Предстоятеля церкви звучить так: "Затоплення пониззя Дніпра, смертельна небезпека для сотень тисяч людей, хто живе у зоні ураження повінню після акту російського державного терору на Каховській дамбі, довгострокова небезпека для Запорізької АЕС через порушення нормального циклу охолодження реакторів - все це плоди антихристової, людиноненависницької ідеології «русского міра», яка в жертву молоху кремлівської імперії готова приносити все та не зважати на наслідки.

За страждання, пролиту кров і смерть невинних прокляття і вічне осудження з дияволом і слугами його чекає на кремлівського тирана і всіх, хто виконує його злочинні накази.

Підношу молитви до Бога про захист для тих, хто зараз у небезпеці, та закликаю до такої молитви всіх віруючих!"Теги:Каховська ГЕС, російсько - українська війна, тероризм, митрополит Епіфаній, пцу


Читайте такожКоментарі (0)
avatar