реклама партнерів:
Головна › Новини › Гарячий коментар

Гарно горів туалетний папір

Вранці 1-го листопада 36-річний зварювальник та 44-річний слюсар приватного підприємства, яке виготовляє туалетний папір по вул. Ушинського, 12 в Чернігові, електрозварювальним апаратом відрізали металеві конструкції на даху будівлі складу готової продукції.

Розжарені іскри потрапили в середину приміщення і спричинили загоряння паперу. Чоловіки намагались загасити пожежу вогнегасниками, проте вогонь швидко почав розповсюджуватись, тож їм довелось викликати рятувальників. Всього в складському приміщенні зберігалось близько 100 тонн продукції та паперу в рулонах.

Повідомлення про подію о 9:15 надійшло до управління МНС в Чернігівській області. За підвищеним номером виклику на місце пожежі прибуло 5 відділень пожежно-рятувальних підрозділів Чернігова, мобільна оперативна група УМНС в області. Керував гасінням - в.о. заступника начальника УМНС в області з питань оперативного реагування та цивільного захисту підполковник служби цивільного захисту Володимир Куц. Ліквідація ускладнювалось відсутністю на території підприємства справних вододжерел. Тож рятувальникам доводилось їздити за 500 метрів до найближчого пожежного гідранта міської водомережі, аби заправляти автомобілі.

За годину пожежу було локалізовано. Вогнем знищено дах будівлі, готову продукцію та папір в рулонах. Збитки, завдані підприємству, встановлюються.

Прес-служба УМНС в Чернігівській областіТеги:мнс, надзвичайна подія, пожежа


Читайте такожКоментарі (0)
avatar