Головна › Новини › ПОДІЇ

Фанати "Кубані" згадали українське коріння

Вболівальники краснодарської "Кубані" під час перформансу на матчі 26-го туру чемпіонату Росії проти пітерського "Зеніту" розгорнули банер українською мовою.

Гра відбулася у неділю, 28 квітня. На банерах красувався напис українською мовою "За Кубань, За Батьківщину!".

А по центру кубанці розмістили плакат у формі серця з зображенням козака та датою заснування клубу.

Додамо, що матч завершився бойовою нічиєю 2:2. "Зеніт" відкрив рахунок на 6-й хвилині.

Потім краснодарці відновили паритет і швидко вийшли вперед. Та у другому таймі гості знову забили, зрівнявши рахунок.

Нагадаємо, що Кубань етнічно була українською територією -- аж до штучного голоду 1933 року, який на Кубані був організований з такою ж жорстокістю, як і в Україні.