реклама партнерів:
Головна › Новини › ЕКОНОМІКА
Енергетичну систему повернути місту
09-Чер-18 578 0.0 0
Відбулося засідання робочої групи з питання опрацювання доцільності, можливості та шляхів передачі в комунальну власність територіальної громади м. Чернігова об’єктів енергетичної системи, що розташовані на території міста.

Головним завданням робочої групи було вивчити наявні можливості та механізми, а також доцільність повернення електромереж у власність територіальної громади.

Теми попередніх засідань були присвячені обговоренню юридичних механізмів передачі майна від приватної фірми в комунальну власність.

Питання щодо передачі електромереж є складним, тому його фаховий аналіз робитиметься крок за кроком.

Вчора робоча група прийняла рішення, що на чергову сесію Чернігівської міської ради виноситиметься проект рішення про звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та народних депутатів України від виборчих округів, що входять до складу Чернігівської області. У тексті звернення буде запропоновано нове формулювання до окремої статті (частини) ЗУ «Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності».

На думку представників робочої групи, якщо відповідні зміни будуть внесенні до цього ЗУ, то питання повернення електромереж у власність міста вирішиться.

За повідомленням Чернігівської міської ради


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:Чернігівська міська рада, націоналізація, Електромережі


Читайте такожКоментарі (0)
avatar