реклама партнерів:
Головна › Новини › ЕКОЛОГІЯ

Екологи підрахували частину збитків

Державна екологічна інспекція у Чернігівській області повідомила про здійснені нею підрахунки екологічної шкоди, яку завдала у краю російська окупаційна армія. Розрахунки здійснені на 20 об’єктах і тому не можуть бути повними, але все ж дають уявлення про шкоду природі.

Через авіаційні бомбардування та ракетні обстріли російськими військами на Чернігівщині виникли надзвичайні ситуації, наслідками яких стали пошкодження підприємств, житлових будинків та лісових насаджень.

Загальний розмір підрахованої шкоди становить близько 10 мільярдів гривень. Серед найбільших сум: майже 3,41 мільярди гривень — неорганізований викид забруднювальних речовин в атмосферне повітря при пожежі на лісогосподарській дільниці № 1 Державного підприємства «Чернігівській військовий лісгосп»; понад 1,7 мільярда — засмічення земельної ділянки у Чернігові на вулиці Івана Богуна внаслідок руйнувань житлового будинку; більш ніж 1,1 мільярда — неорганізований викид забруднювальних речовин або сумішей таких речовин в атмосферне повітря при пожежі на нафтобазі Державної організації "Комбінат Айстра".

Розрахунки проведені відповідно до спеціальних методик ї передані в прокуратуру для належного реагування.Теги:екологічна інспекція, російсько - українська війна, нафтобаза


Читайте такожКоментарі (0)
avatar