реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОЛІТИКУМ

Дружина Садового контролює ЗМІ...

Сенатор США Кріс Мерфі щойно повернувся з триденної поїздки до України та Естонії. Про свої враження він розповів на своїй сторінці на сайті “Медіум“, повідомляє Голос Америки.

«Ціллю поїздки в Україну було “дізнатись більше про поточний конфлікт у Східній Україні та про те, як Сполучені Штати можуть підтримувати наших союзників у Східній Європі проти все більш агресивної Росії”, – пише сенатор Мерфі.

У Львові сенатор Мерфі, разом с послом США до України Марі Йованович, також зустрівся з мером Садовим.

“В якийсь момент під час вечері мер Садовий почав скаржитися на те, що Порошенко та олігархи контролюють усі засоби масової інформації в країні та використовують їх для просування їх політичних завдань», – зазначає посол.

Це спонукає посла Йованович ввічливо запитати Садового:

“З усією повагою, пане мер, що ви кажете, коли люди запитують вас про телевізійні та радіостанції, якими володіє ваша родина?”.

На це, пише Мерфі, Садовий відповів: “Моя дружина володіє ними, а не я! І наші станції мають чесне висвітлювання. Там немає політичного нахилу. Не так, як на інших станціях”.

“Мене вражає те, наскільки нормою в Україні стало, щоб політики контролювали ЗМІ”, – пише сенатор Крис Мерфі.Теги:Самопоміч, Львів, Корупція, Садовий


Читайте такожКоментарі (0)
avatar