реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОГЛЯД

Драматичний чернігівський Спас

Спас - одне з найбільших християнських свят. І саме сьогодні знавіснілий ворог влучив у центр Чернігова з його прадавніми церквами. Якраз закінчилася служба, люди поверталися з освяченими яблуками додому.

Моя однокурсниця Дуся (Євдокія Тютюнник) живе у Чернігові:«… Ми цілі. Тільки балкон злетів. Думаю, мене обидва янголи-охоронці вберегли: Явдоха весняна спонукала записатися до перукарні не на 11-ту, а на 12-ту годину. Тож коли прилетіло, мене у перукарні, яка знаходилася в епіцентрі вибуху, ще не було, я була на підході. А другий янгол літня Явдоха ( її називають огірочниця і малинниця☺) нашептала мені нарізати в саду для перукарки троянд, які зацвіли по другому колу. Доки обчикувала на трояндах колючки, затрималася хвилин на 20. Саме тому й була на підході, а не в очікуванні черги. А коли набрала перукарку, щоб поскаржитися що на площу не пускають, вона тихим, шокованим голосом сказала: "Так і перукарні вже немає"... Просто диво що затрималася... Діти були "на дачі" у приватному секторі, чоловік на радіо на роботі. До сліз шкода тих, кому не пощастило. Таких, на жаль, багато …»

Співчуття усім жителям древнього Чернігова.

Молимося за душі невинних людей, чиє життя так драматично обірвалося…
Світе, почуй нас: в центрі Європи знищують унікальний народ! Тільки за те, що ми - українці!
Імʼя терориста всі знають…

Антоніна ПАЛАГНЮК

Малюнок Антона Логова «Молитва за Україну»Теги:Антоніна Палагнюк, Євдокія Тютюнник, удар по Чернігову, російсько - українська війна


Читайте такожКоментарі (0)
avatar