Головна › Новини › ПОЛІТИКУМ
Добро на лопаті: елітні годинники, десятки гектарів і матдопомога матері - мільйонерці
30-Жов-16 863 2.3 0
Депутат з Чернігівщини має 2700 «квадратів» у Козині, 10 гектарів у Старих Безрадичах
Елітні годинники, десятки об’єктів нерухомості, та мільйони доларів під матрацом: все це вказав у своїй декларації народний депутат від БПП, обраний по 208 округу Валерій Давиденко, якого ЗМІ вважають куратором партії «Наш край» на Чернігівщині, передає Свобода FM.

За інформацією видання Валерій Давиденко вказав у ній 4 членів родини: двох дочок, мати – Валентину Миколаївну та громадянську дружину Людмилу Нестеренко. На двох останніх, як свідчать дані декларації, і записана більша частина майна Давиденка

Нерухомість

Валерій Давиденко вказав як свою власність лише одну квартиру: площею 44 «квадрати» у Бахмачі та гараж у Києві на 36 «квадратів». Також він має офіс у Києві на 50 «квадратів».

Значно більшу кількість майна має його мати: квартиру у 75 м2 у Києві, будинок у Носівці площею 107 «квадратів» та три земельні ділянки там само. Їх загальна площа – 41 тисяча м2.

На його громадянській дружині оформлено чимало землі на Київщині: 2700 «квадратів» у Козині Обухівського району, 10 гектарів у Старих Безрадичах.

23 квітня 2014 року Людмила Нестеренко розжилася рядом нерухомості у Києві: придбала 3 місця на паркінгу у Києві, придбаних у 2014 році загальною вартістю майже 900 тисяч гривень та 2 квартири на 88 і 155 квадратних метрів. їх загальна вартість майже 800 тисяч гривень.

У 2013 році Людмила Нестеренко придбала квартиру у Носівці площею 61 м2.

Годинники, рушниця і хутро

На відміну від Владислава Атрошенка, який вказав вартість своєї колекції елітних годинників, Валерій Давиденко цього не зробив. Однак із назви торгових марок у декларації можемо припустити, що це недешеві моделі, вартістю десятки тисяч доларів: у списку фігурують 2 моделі Ulysse Nardin, Maurice Lacroix та 2 Ролекси.

Також він задекларував мисливську рушницю KRIEGHOFF OPTIMA, а громадянські дружині подарував шубу з хутра.

Автомобілі

Офіційно Давиденко не має ЖОДНОГО автомобіля, всі машини записані на матір і громадянську дружину.

Мова про елітні TOYOTA LAND CRUISER 200 2010 року і LEXUS LS460 2007 року, оформлені на матір і INFINITI FX50 2012 року, яка коштує 730 тисяч гривень.

Мати-бізнесвумен

Так само на Валентину Давиденко переписаний весь бізнес її сина. Вона у декларації вказана кінцевим бенефіціарієм 12 компаній, які входять до агро-імперії Валерія Давиденка.

Офіційно ж вона працевлаштована уПрАТ “Носівка сервіс”, де отримала 57 тисяч гривень зарплати.

Зарплата

За минулий рік у Верховній Раді Давиденко заробив трохи більше 80 тисяч гривень, ще стільки ж не погребував отримати компенсації від держави за виконання своїх повноважень.

Значно успішніше у нього та членів його родини йшли бізнесові справи.

Він отримав майже 4,3 мільйони гривень від відчуження рухомого майна і цінних паперів.

234 тисячі гривень отримала Людмила Нестеренко від зайняття підприємницької діяльністю. Певно, за ці гроші вона й побалувала Давиденка подарунком, вказаним у декларації. Утім, жодних відомостей про нього та його ціну там не вказано.

Його мати отримала 100 тисяч гривень у спадщину.

Заощадження й готівка

Валерій Давиденко йде у тренді українських топ-чиновників й тримає більшу частину заощаджень у готівці. В декларації він вказав 4,2 мільйони гривень та 1,9 мільйони доларів.

На його банківському рахунку при цьому лише 75 тисяч гривень.

Мати Давиденка має 560 тисяч доларів готівкою і якщо вірити декларації, позичила майже 900 тисяч гривень TOB “РЕГІОН-2007″. Що цікаво, будучи мільйонеркою і власницею всіх бізнесів сина, у 2015 році вона отримала від держави 640 гривень соціальної допомоги. Будемо сподіватися, що це була загальнообов’язкова соцдопомога, для отримання якої не треба було писати заяву.
Хроніки міста Обухова


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:електронне декларування, Бахмач, Козин, Валерій Давиденко, Носівка


Читайте такожКоментарі (0)
avatar