реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОЛІТИКУМ

До Ющенка так і не доросли!

При Ющенку був найвищий показник зростання економіки за всю незалежність України.

При Ющенку розкрили архіви КДБ. Ми ахнули від жаху.

Ющенко вперше заговорив про відновлення Української Митрополії. Нашої Церкви, незалежної від ФСБшної рпц.

Ющенко назвав на весь світ "голодування під час неврожаю 33-37 рр." - голодомором і геноцидом українського народу. Збудував меморіал пам'яті.

Дав нам усвідомлення того, що мышенебратья. Там вороги, що знищують нас. Вони несуть смерть. І через 10 років ми переконалися.

Він дуже хотів, щоб в українців прокинулася національна ГІДНІСТЬ.

Він рідко говорив про хліб , він говорив про те, ЩО потрібно до хліба. Свобода, гідність і праця принесуть хліб.

Заговорили про НАТО, євроінтеграцію та національну ідентичність , українську культуру і т.д. Підтримали Грузію під час вторгнення росії на територію Грузії.

Вперше Ющенко озвучив про газовий шантаж рф , про ринкову ціну на газ, про взаємовигідний газовий контракт.

Заговорили про корупцію. При Кучмі про корупцію НЕ говорили. Боялися, тряслися і несли самі.

Ющенко перший президент-демократ, інтелігентний, освічений. Такий західний, незрозумілий совкам. Мені часто говорили :" шо твій Ющ меле... нічого не зрозуміло " .

Сьогодні соц. опитування показало найбільш низький рейтинг його як президента. Таки справа не в холодильнику.

Справа в тупості, нас дебілізують газпромівські канали. Справа в пропаганді, справа в діяльності російських медіа і ЗМІ, журналюг-агентів типу Гордона, фсбшників з українським громадянством.

Нас одурюють серіалами і шоу.У ВР ВІДКРИТО працюють російські ставленики , вони не ховаються. Вся ригівська шобла продовжує працювати на кремль. І знущається над нами , цинічно плює нам в обличчя. У нас скрізь кишать ці воші та гниди. Вони вже пожирають нас.. Це як грибок, цвіль. А ми не боремося.

У Кравчука і Кучми високі рейтинги . Капець нації.. При цих шахраях-комуняках жерти було нічого, трусів не було. При Кравчуку грошової одиниці не було. Конституції України не було навіть. Процвітав рекет. Зароджувалася мафія. Знищувалися найбільші підприємства. Такі як Чорноморське Морське Пароплавство і відповідно весь морегосподарський комплекс не тільки регіону, але й держави. Тупо продали і вкрали. Під підприємства брались величезні суми грошей.

Почав Кравчук, закінчив Кучма. Кучма збудува найпотужнішу мафіозну структуру, корупцію по всій вертикалі влади. Мєнтовське і прокурорське свавілля. Маски -шоу по містах носились, в прямому сенсі знімали ДАНИНУ.
Податківці просто знущались над бізнесом. Суддівські безчинства. Рейдерські захоплення бізнесу, державних підприємств в яких брали участь судді можу нескінченно перераховувати. Дрібним шавкам , наприклад , дільничним ментам давали можливість "заробити" і принести "заробіток" слідчому і далі до судів.

Наприклад зупиняли круту молодь в Аркадії, заламували, в кишені наркоту і по 3000 доларів з батьків, щоб справу закрити.

Кучма абсолютно знищив свободу слова і демократичні вибори.

Сьогодні Нарід їх підняв на п'єдестал ... Найвищі рейтинги.

Як важко жити серед такої кількості дебілів. Вони до цих пір не доросли до Ющенка.

Що говорити про Порошенка...

Ірина ПУГАЧОВАТеги:Кравчук, Порошенко, рейтинги, Ющенко, Кучма


Читайте такожКоментарі (0)
avatar