"Для мене Шевченко -- святий"
![](https://siver.com.ua/_nw/38/s15338567.jpg)
Микола Стратілат -- наш земляк із Макіївки Носівського району, де й досі тримає батьківську хату і порає город. Після погрому своєї майстерні у Києві він не має можливості повноцінно працювати -- його техніка потребує не підвального освітлення...
Роботи відомого майстра ілюструють твори Тараса Шевченка, Василя Симоненка, Лесі Українки, але на виставці багатьом найбільше запали в душу "седнівські роботи" -- тонкі і філігранні. "Я хочу нагадати, що найвищою похвалою для чоботаря є похвала іншого чоботаря",-- говорив на відкритті виставки М.Стратілата голова обласної Спілки художників Олексій Какало. І хвалив колегу.
Виставка працюватиме протягом місяця. "Не пропустіть!" -- радить вчений секретар заповідника Сергій Черняков.
Читайте також |
Коментарі (1) |
| |