реклама партнерів:
Головна › Новини › Гарячий коментар

Димові шашки в меблевому магазині

14-Лют-17 955 0.0 0
У Чернігові меблевий магазин став центром дводенного протистояння. Незважаючи на те, що судова тяганина щодо правовласника закладу триває, новий власник магазину, заявляючи, що має всі необхідні документи, разом із найманими молодиками спортивної зовнішності, намагався витіснити колишніх власників з будівлі.

На місце події вихали поліцейські чернігівського відділу поліції. За заявою одного з учасників конфлікту правоохоронці внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками ч.1 ст.194 ККУ (Умисне пошкодження майна)».

На стороні теперішнього власника магазину виступили чернігівські радикальні націоналісти. Вони витіснили з приміщення магазину прибулих молодиків.

«Хто, як не ми? Коли ти спокійно працюєш, виплачуєш кредит понад 10 років, а тут приходять невідомі, блокують двері і все інше. Що ж це, як не рейдерство? – каже голова обласного осередку «Правого сектору» Наталія «Іранка». - Власники магазину ведуть судову тяганину, і в цей момент ці орки хотіли захопити магазин. Я не маю довіри судовій владі в Україні, тут діє принцип - хто більше дасть, на жаль... Бочки, шини, багаття і як же без канапок і чаю....і трохи радикальних методів, дали зрозуміти цим оркам , що не на тих напали».
"Голос України"Теги:Правий сектор, рейдерство, чернігівська поліція


Читайте такожКоментарі (0)
avatar