реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОДІЇ

ЦВК скасувала реєстрацію Рената Кузьміна

06-Лип-19 600 0.0 0
Центральна виборча комісія скасувала реєстрацію колишнього першого заступника генпрокурора часів президента Віктора Януковича Рената Кузьміна кандидатом у народні депутати від партії «Опозиційна платформа - За життя» в багатомандатному виборчому окрузі.

Відповідне рішення ухвалено за засіданні ЦВК.

В основі постанови лист СБУ про не перебування в межах України починаючи з 2014 року.

Таким чином, Кузьмін не дотримався законодавчої вимоги про проживання на території України протягом останніх п'яти років перед днем виборів, що є підставою для скасування його реєстрації.

Нагадаємо, що Генпрокуратура здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні стосовно екс-прокурора Рената Кузьміна за підозрою у вчиненні правопорушень, передбачених статтями 364, 366, 197-1, 538, 209 КК України. Зокрема, розслідується самовільне протиправне захоплення державної земельної ділянки рекреаційного призначення площею 1,0457 га на території ДП «Комплекс відпочинку «Пуща-Водиця» Державного управління справами АП України у Києві, самовільне незаконне будівництво житлового будинку площею 1068 м кв та прилеглих споруд на цій ділянці, а також умисні дії з приховування вчинених злочинів та легалізації наведеного незаконно одержаного нерухомого майна.

У 2016 році суд арештував маєток Кузьміна (житловий будинок загальною площею 1068 кв м з підвалами, навісами і гаражем на 142 кв м, розташований на вул. Вишгородській, 150 (Межигірське лісництво).

З 20 червня 2014 року Ренат Кузьмін перебуває у всеукраїнському розшуку і суд дав дозвіл на його затримання з метою приводу. Водночас Кузьмін відомий як адвокат матері вбитого журналіста Олеся Бузини.

Як відомо, у 2010-2013 роках Ренат Кузьмін працював першим заступником генпрокурора.

Під керівництвом Рената Кузьміна були направлені до суду справи що колишнього міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка за ч. 5 ст. 191 і ч. 3 ст. 365 КК України, ч. 1 ст. 367 КК України, колишнього заступника міністра охорони навколишнього природного середовища України Георгія Філіпчука за ч. 3 ст. 365 КК України, колишнього прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко за ч. 3 ст. 365 КК України. "гЛАВКОМ"Теги:Опозиційний блок, Ренат Кузьмін, ЦВК, ГПУ, дострокові вибори


Читайте такожКоментарі (0)
avatar