Головна › Новини › ПОДІЇ
Цирк-шапіто із затриманням Саакашвілі
05-Груд-17 399 5.0 0
За даними Генпрокуратури, лідер "Руху нових сил" Міхеіл Саакашвілі співпрацював зі поплічниками колишнього президента Віктора Януковича, щоб захопити державну владу в Україні

Про це під час брифінгу заявив Генеральний прокурор Юрій Луценко, повідомляє Еспресо.TV.

Він зазначив, що спільна операція СБУ та ГПУ мала на меті зрив плану реваншу прокремлівських сил в Україні. Це стосується співпраці низки політиків, зокрема Саакашвілі, з членами оргазінованого злочинного угруповання Януковича, в першу чергу олігарха-втікача Сергія Курченка, якого називають "гаманцем" Януковича.

"За їхні гроші Саакашвілі та наближені до нього особи проводили фінансування ініційованих ними акцій протесту, метою яких було захоплення державної влади в Україні, а також сприяння членам банди Януковича-Курченка у зупиненні їхнього кримінального переслідування та відновлення контролю над активами, які вони отримали в Україні у кримінальний спосіб ", - наголосив Луценко.

За його словами, особа, наближена до Саакашвілі, а саме громадянин України Северіон Дангадзе, звернувся через довірену особу до Курченка. Це, як каже Луценко, Дангадзе зробив за узгодженням з Саакашвілі.

"Звернувся з пропозицією фінансування діяльності Саакашвілі в обмін на інтереси членів банди. Нами зафіксовано отримання з російського боку до оточення Саакашвілі близько півмільйона доларів. Приблизно половину суми було вручено Дангадзе під контролем українських спецслужб", - зауважив Луценко.

Він пояснив, що з правоохоронцями співпрацювали кілька українців з території Москви, які дали свідчення в рамках цього кримінального провадження. Саме їхні розповіді і дали підстави для розслідування.

Він додав, що 30-хвилинниій фільм від ГПУ "покаже всю глибину падіння деяких псевдополітиків України, які за жадобою особистої влади пішли на зраду українських національних інтересів".

В той же час комедія із затриманням Саакашвілі - починаючи від прориву ним державного кордону України і закінчуючи біганням з пляшкою води по даху будинку, як і "звільнення" його від силовиків нагадують Папандопуло... А Луценку б треба бути на глобальному форумі, де обговрюються питання повернення вкрадених коштів, а не грати з розкриттям агентів. https://www.google.com.ua/amp/s/112.ua/politika/lucenko-provodit-brifing-po-zaderzhaniyu-saakashvili--onlayn-translyaciya-423526-amp.html https://www.youtube.com/watch?v=LiOGdAsD6UkТеги:СААКАШВІЛІ, Курченко, Луценко


Читайте такожКоментарі (0)
avatar