Головна › Новини › ПОГЛЯД
Чому виборці проголосували ногами?
22-Лип-16 1700 2.8 6
або Знову потрібен Рух!

Заява кандидата у народні депутати по 206 виборчому округу від Народного Руху України Василя Чепурного від 17 липня 2016 року

Вибори завершилися прогнозованою перемогою кандидата від влади – столичного забудовника. Хоча важко назвати перемогою результат, за яким стоять фальсифікації, підкуп виборців, грубі порушення законодавства.

Ще коли команда Микитася стала творити дива із формуванням дільничних виборчих комісій - стало ясно: чесно перемагати він не збирається. Призначення одного ставленика попередньої влади, а потім іншого (до речі, киянина) головою окружної виборчої комісії лишень підсилили цей здогад. Та найбільш цинічним стало звільнення за кілька днів до виборів секретаря окружної виборчої комісії, заступника голови обласної організації Народного Руху Сергія Соломахи за намагання оформити порушення виборчого законодавства саме командою Микитася. Прикро, що навіть представники начебто патріотичних партій – КУНу, «Демальянсу» тощо не стали на захист справедливості, а фактично підіграли олігархату.

Проте головний результат чернігівських виборів полягає не в цифрах, які намальовані ставленику олігархії. А в голосуванні ногами, до якого вдалася переважна більшість виборців. І причиною цьому не спека, а ставлення людей до прогнилої олігархічно- кланової політичної системи.

Народний Рух України знову потрібен Україні. Адже навіть нові політичні партії не викликали довіри у виборців, які цілком справедливо побачили у них лишень підфарбовувачів фасаду старої системи. Сьогоднішній результат – мізерний, відверто кажучи, - кандидата від Народного Руху є закономірним: більше 10 років Рух не брав самостійної участі у виборах, а донести інформацію до виборців тепер , переконати їх у своїй програмі не було коштів у нашої партії, що не фінансується олігархами.

Проте ці вибори показали: українці в політичному сенсі нічим не оригінальні від інших європейських народів (крім Майданів, щоправда) – а це значить, що розчарувавшись в олігархічній системі, відкинувши псевдо молоді утворення, у яких нема нічого, крім молодості, українці повертаються до традиційних партій. Серед яких найпомітнішою є Народний Рух, що починає своє відродження у відповідь на запити суспільства.

З нами Бог і Україна!

Василь ЧЕПУРНИЙ


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:Микитась, Василь Чепурний, Соломаха, Народний Рух, округ 206, олігархія


Читайте такожКоментарі (6)
avatar
1
Виправдався! Зовсім не проводив агітації.Перед цими виборами був кандидатом в районну раду від "Укропу". Також не пройшов!!!
avatar
2
А який бюджет кампанії? Нуль цілих... А щодо "Укропу" - таке рішення прийняв провід Руху. І так балотувалися рухівці Шацький (від партії Ляшка), Чепурний, Соломаха ввійшов у комісію від РПЛ тощо...
avatar
3
А для чого тоді Рух??? Розбігайтесь по партіям!!!
avatar
4
140 голосів за!А де ж"Рух", "Просвіта"?????
avatar
5
Дебільні чернігівняни! Був шанс обрати нормального державника і патріота Василя Чепурного. Ні. Не обрали. Ви як не Рудьковського, так Ярославського. А потім уся країна дивується... А ви начебто і ні при чому. Дивуєтесь і плюєтеся разом з усіма. Наче й не ваших рук справа.
avatar
0
6
Рух був рухом, поки не перетворився на партію.
avatar