Головна › Новини › КРИМІНАЛ
Чия земелька 50 га?
30-Квіт-14 935 0.0 1
Прокуратурою Чернігівщини розпочато кримінальне провадження за фактом незаконного виділення 50 га земель на берегах Десни та Дніпра

Прокуратура Чернігівської області здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розпочатому за фактом зловживання службовим становищем посадовцями Головного управління Держземагентства в області при розпорядженні землями державної власності. Посадовці незаконно передали у приватну власність майже 50 га земель на берегах річок Десна та Дніпро.

Інформацію за даним фактом прокуратурою області внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України.

Прокурорською перевіркою встановлено, що на підставі наказів начальника Головного управління Держземагентства в області, виданих у грудні минулого та лютому поточного років, безкоштовно передано у приватну власність на ім’я підставних немісцевих осіб 24 земельні ділянки загальною площею майже 50 га, розташовані у найбільш привабливих місцях області поблизу річок Десна та Дніпро (Дніпровська, Новобілоуська та Киселівська сільради Чернігівського району).

Досудове розслідування триває.

Прес-служба прокуратури Чернігівської області


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:прокуратура Чернігівської області, Чернігівський район, Держземагентство


Читайте такожКоментарі (1)
avatar
1
Є замовники з баблом або посадами на землю є її дерибан і корупція.

Для громадськості залишається тільки один спосіб боротьби за збереження довкілля, зелених зон в містах на берегах річок - гласність.
Треба широко оприлюднювати на "Дошці ганьби", хоча б в інтернеті, прізвища людей, які насправді користуються і побудувалися на "законно" захоплених землях зелених зон.
Наприклад, можна почати з колишнього табіру "Зміна" у Ялівщині.
Треба створити в інформаційному просторі країни атмосферу морального засудження тих хто використовує "вкрадену" землю і плює на думку громадськості.
avatar