реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОДІЇ

Чернігівську "Справедливість" накрили обстрілами у Красногорівці

Команда «Справедливості» доставила допомогу в обстрілювану Красногорівку

Чернігівська команда Руху В.Наливайченка «Справедливість» і проекту «Армія Гідності» доставила допомогу українським захисникам в зону АТО, а саме - в обстрілювану Красногорівку.

«Ми повідомили жителям міста і підприємцям Чернігова про чергову поїздку в АТО і написали, чим українські бійці просять допомогти. І наша команда відвезла допомогу в Красногорівку, поруч з Авдіївкою, яку в той день обстріляли», - розповідає лідер Руху В.Наливайченка «Справедливість» у Чернігівській області Оксана Голубова.

Команда передала для захисників України чай, каву, воду, цигарки, светри, засоби гігієни, медикаменти, товари побутової хімії, маскувальні сітки, банери і мішки для будівництва укріплень, книги тощо.

Менш ніж за 3 години перед приїздом, Красногорівку обстріляли з боку Донецька. Прилетіло 73 снаряди, серед них і калібром 152 міліметри.

Пробило дах 2-поверхового житлового будинку. Перебило світло у селищі і газ. Люди пересиділи у підвалах. Усі живі. Поранених після цього обстрілу не було.

Прес-служба Руху В.Наливайченка «Справедливість» у Чернігівській області та проекту «Армія Гідності»Теги:рух Наливайченка, АТО, справедливість, Красногорівка


Читайте такожКоментарі (0)
avatar