реклама партнерів:
Головна › Новини › СУСПІЛЬСТВО

Чернігів має бути чистим і привабливим

03-Вер-21 416 0.0 0
Другого вересня на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради ухвалене рішення щодо демонтажу п'яти незаконно встановлених рекламних об’єктів, а саме:

тимчасового об’єкту (рекламного засобу) по вул. Шевченка, поруч із будинком №40;
тимчасового об’єкту (рекламного засобу) по вул. Кільцева, поруч із будинком №7;
двох тимчасових об’єктів (рекламних засобів) по вул. Івана Мазепи, поруч із будинком №55;
тимчасового об’єкту (рекламного засобу) по проспекту Миру, поруч із будинком №196.
Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко вчергове наголосив на тому, що центральна частина Чернігова має бути максимально очищена від зовнішньої реклами. Прибрати треба всі рекламні конструкції, особливо ті, які блимають наче у нічному клубі.

- У нас є позитивні приклади українських міст, які позбулись реклами у своєму центрі. Я маю на увазі Львів. Там реклама всіх ресторанів, магазинів та інших закладів виготовлена і зроблена у цивілізований європейський спосіб. Вона має ненав’язливу форму, більш менш однакові розміри та не містить яскравих кольорів. Там немає такої світломузики, як у нас біля аптек. Складається враження, що це не аптека, а дискотека. Такої реклами не має бути у центральній частині Чернігова, - підкреслив Владислав Атрошенко.

Також міський голова зробив наголос на тому, що прибирати треба не тільки незаконну рекламу, а й неправомірно встановлені малі архітектурні форми. Прибирання яскравих кричущих вивісок та габаритних МАФів і гаражів, які естетично засмічують Чернігів – це шлях до європейських норм і стандартів. І цей шлях, на переконання міського голови, є правильним.

Іншими рішеннями виконком погодив демонтаж 8 незаконно збудованих сараїв та 2 металевих гаражів.

Прес-служба Чернігівської міської радиТеги:реклама, Владислав Атрошенко, Чернігівська міська рада, історичний центр Чернігова


Читайте такожКоментарі (0)
avatar