реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОДІЇ

Через кордон не пропущено 8 росіян

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою. Українсько-російська ділянка державного кордону охороняється посилено, в пунктах пропуску через державний кордон здійснюється посилений прикордонний контроль.

Персоналом прикордонного загону забезпечено недоторканість державного кордону України, безперебійну роботу всіх пунктів пропуску та належну безпеку громадян, що перетинають державний кордон.

З 15 по 21 лютого 2016 року на Чернігівщині, через державний кордон України у встановленому порядку пропущено 38,1 тис. осіб та 8,4 тис. транспортних засобів.

До адміністративної відповідальності притягнуто 24 особи, на яких накладено штрафів на суму 9486 гривень. Через державний кордон не пропущено 13 осіб, з яких 8 громадян Росії.

Протягом вихідних днів через державний кордон України у встановленому порядку пропущено 13,6 тис. осіб та 2,8 тис. транспортних засобів. Через державний кордон не пропущено 5 осіб, з яких 3 громадян Росії.

Олександр ДУДКО,
підполковник.Теги:Державна прикордонна служба, російсько- український кордон


Читайте такожКоментарі (0)
avatar