реклама партнерів:
Головна › Новини › СУСПІЛЬСТВО

Центральна влада заборонила допомагати Чернігову

Влада заборонила Києву надсилати Чернігову 25 млн на фортифікації.

Третій рік війни. Загроза з півночі не відступила. Громади намагаються допомагати одна одній зводити фортифікації. На моє звернення до Київради, представники громади столиці виділили 25 млн грн на оборонні споруди для Чернігова. Кияни розуміють, що Чернігів – північні ворота країни. Розуміють, що чернігівці захищають не лише себе, а і столицю. Але влада зрозуміла це по-своєму. І вчинила за принципом: «чим гірше – тим краще». Спочатку Уряд погодив міжбюджетний трансфер. А потім різко відкликав своє ж погодження. Очевидно, після отриманої вказівки.

Ще раз. На запит військового керівництва Чернігів потребує укріплення фортифікаційних споруд біля міста. З бюджетом зараз складно, 800 млн ПДФО вилучила держава. Вилучили в міст кошти, а тепер ще й заборонили отримувати допомогу на будівництво укріплень. Уявіть рівень цинізму політиканів!

На жаль, бачимо ще один приклад ставлення центральної влади до чернігівців. Між безпекою цілого регіону та дрібними політичними ревнощами чиновники обрали політику…

Олександр ЛОМАКОТеги:оборона Чернігова, Олександр Ломако, команда ЗЕ


Читайте такожКоментарі (0)
avatar