реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОДІЇ

Боріс Джонсон вірить у перемогу України

ЗМІЦНИТИ УКРАЇНУ ТАК, ЩОБ НІХТО НІКОЛИ НЕ НАСМІЛИВСЯ ЗАЗІХАТИ НА НЕЇ. Браво, Борис! Нехай живе королева! Слава Україні!

Прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон у своєму виступі перед Верховною Радою висловив віру в перемогу України над росією та оголосив про новий пакет військової підтримки.

“надішлемо протикорабельні ракетні системи, а також броньовані машини, щоб евакуювати людей із захоплених територій і загрозливих ділянок… Ми маємо новий пакет підтримки на 300 млн фунтів стерлінгів”, – сказав Джонсон.

За його словами, у пакет також увійдуть радари, “щоб визначати, де перебуває артилерія, що націляється на ваші міста, і дрони, щоб підсилити вашу піхоту і ваші наступальні сили”.

Глава британського уряду сказав, що він прагне ЗМІЦНИТИ УКРАЇНУ ТАК, ЩОБ НІХТО НІКОЛИ НЕ НАСМІЛИВСЯ ЗАЗІХАТИ НА НЕЇ.

Він висловив упевненість, що Україна переможе у війні, а історії про її звитягу переповідатимуть з покоління до покоління.

“Про це розповідатимуть онукам і правнукам, що українці навчили цілий світ, що брутальна потуга агресора нічного не може заподіяти народові, який обрав свободу. Вони скажуть, що українці своєю впертістю, своєю жертвою довели, що гармати і танки не можуть придушити націю, що бореться за свою незалежність. Ось чому я вірю і знаю, що Україна переможе”, – сказав Борис Джонсон.

Він визнав, що Захід слабко реагував на окупацію Криму та напад на Донбас 2014 року, і заявив, що більше немає права на повторення цією помилки.

Олег ПУСТОВГАРТеги:російсько - українська війна, Олег Пустовгар, Борис Джонсон, Україна - Великобританія


Читайте такожКоментарі (0)
avatar