реклама партнерів:
Головна › Новини › КУЛЬТУРА

Билися на мечах посеред міста

16-Вер-18 713 0.0 1
Третій історичний фестиваль у Чернігові пройшов на Дитинцю – історичному центрі древнього міста. Наче ожили часи перших століть міста – конкурента Києва: по Валу розгулювали в старовинних одежах та обладунках варяги, голландці, ляхи, русичі, германці. Історичні реконструктори приїхали з Норвегії, Польщі, Німеччини – зі ста учасників історичного фестивалю третина були іноземцями.

Проте, як розповів організатор фестивалю Олег Ярошенко, до участі у фестивалі допустили не всіх бажаючих – треба було мати одяг і обладунки, ідентичні зображуваним часам. Скажімо, одяг повинен бути з льону чи конопель і, до того ж, домотканим. Навіть ґудзики і ті повинні відповідати знайденим археологами.

Учасники фестивалю билися на мечах, кували залізо, стріляли з лука – все було так видовищно, особливо для дітей. Грала волинка.

Як наголосив у вітальному сові генеральний директор Національного архітектурно – історичного заповідника «Чернігів стародавній» Юрій Соболь, у Чернігові перетиналися шляхи різних народів і культур, тут пролита кров воїнів різних країв і епох. Тому такі фестивалі потрібні для кращого розуміння історії і не повторення її помилок."Голос України"Теги:істоичний фестиваль, НАІЗ Чернігів стародавній, фестивалі, вал, реконструктори


Читайте такожКоментарі (1)
avatar
1
Дивно, чому людей тягне на відживший себе, примітивний рівень цивілізації.
avatar