Барикада у Лаврі
![](https://siver.com.ua/_nw/96/s02921209.jpg)
Як заявив організатор акції Руслан Секела, вони виступають проти загарбання української церкви російською, що проявилося у відстороненні митрополита Володимира від управління УПЦ МП і передачі влади одеському митрополиту Агафангелу Саввіну, прихильнику Путіна і Росії.
"Українцям -- українські церкви!" -- було на одному з лозунгів. Доходить і до змосковлених людей?
Натомість один із прихильників русифікації церкви митрополит Павєл заявив, що ... УПЦ Київського патріархату не існує. Що ж, так йому хочеться... Або як каже російське прислів'я, "блізок локоть да нє вкусішь".
Читайте також |
Коментарі (0) |