Головна › Новини › ЕКОЛОГІЯ
Аварію в окупованому Криму росіяни приховують
11-Вер-18 465 0.0 0
Причиною хімічної катастрофи в Криму стала техногенна аварія на заводі "Титанові інвестиції". Про це з посиланням на власні агентурні джерела заявив на прес-конференції глава Херсонської області Андрій Гордєєв.

"За інформацією, добутою агентурно, у них сталася техногенна аварія. Чим вона викликана – буде з'ясовуватися. Але те, що вони приховували це від громадян, це правда", - запевнив він.

Крім того, чиновник додав, що окупанти "в авральному порядку засипають той накопичувач кислоти фосфат-гіпсом і вапном з метою погашення реакцій сірчистої кислоти і припинення її викидів в атмосферу".

Водночас ситуація на Херсонщині, за словами губернатора, повертається до норми – цілодобово проводиться моніторинг повітря, беруться аналізи фруктів і овочів, а також забори проб з води і ґрунту, в оздоровчих таборах регіону розмістили 548 дітей, в тому числі жінок з маленькими дітьми.

"Буквально вчора ввечері я був у них. Вони почуваються добре", – додав Гордєєв.Надзвичайні новиниТеги:окупація Криму, Херсонська ОДА, Армянськ, екологічна катастрофа


Читайте такожКоментарі (0)
avatar