реклама партнерів:
Головна › Новини › ЕКОНОМІКА

Аварійні відключення будуть і надалі

Ввечері 14 травня в Україні запроваджено аварійні графіки відключення електроенергії через значне похолодання. Громадяни почали використовувати обігрівачі.

Дефіцит електроенергії в системі відчувається давно. Протягом певного часу доводиться застосовувати відключення електроенергії для промисловості, заявив голова правління НЕК "Укренерго" Володимир Кудрицький в ефірі національного телемарафону, пише Gazeta.ua.

Україна втратила великий обсяг потужностей на електростанціях і зараз її не вистачає, нагадав він.

"Його можна компенсувати декількома способами: комерційний імпорт, який здійснюють компанії з Європи. Коли цього не вистачає, Укренерго може застосувати аварійну допомогу з сусідніх країн, коли і цього не вистачає - ми можемо обмежити споживання промислових споживачів. Але коли не вистачає і цього, ми вимушені для збалансування залучити до обмеження не лише промисловість, але і населення", - розповів Кудрицький.

Загалом ввечері було відключено до 10% українських споживачів у всіх областях, зазначив він.

15 травня для промислових споживачів графіки обмеження потужності будуть діяти протягом всієї доби - з 00:00 до 24:00, сказали в Укренерго.

Українців закликали ощадливо споживати електроенергію, особливо з 17:00 до 24:00 години.Теги:відключення світла, Укренерго, широка війна


Читайте такожКоментарі (0)
avatar