Версія для людей з вадами зору
реклама партнерів:
Головна › Новини › Гарячий коментар

Атрошенко закликає журналістів Чернігова писати про корупцію. Обіцяє премії.

Народний депутат України Владислав Атрошенко звернувся із закликом і пропозицією до журналістів Чернігова:

"Шановні журналісти Чернігова!

З нагоди Дня журналіста я хочу оголосити конкурс розслідувань про корупцію в органах влади міста Чернігова. Це можуть бути питання виділення землі міською радою, міського бюджету, надання різноманітних дозволів, голосування по резонансним питанням, політична корупція, будь-які рішення посадовців, змова політичних сил по певним питанням тощо.

Закликаю вас дослідити роботу посадових осіб, чиновників і депутатів, в тому числі тих, хто входить до моєї команди. Хай це будуть принципові та об'єктивні розслідування, які, в ідеалі, стануть основою для кримінальних справ.

Автори трьох найкращих публікацій отримають грошові премії. Фонд конкурсу - 20 000 грн (4000 за третє місце, 6000 за друге і 10 000 за перше місце). Ми оприлюднимо всі отримані матеріали та створимо конкурсну комісію для визначення переможців, про що буде повідомлено окремо. Надсилайте до 15 липня матеріали на мою електронну адресу vladatroshenko@gmail.com, або в мою громадську приймальню: вул. Магістратська, 4.

Оголошення результатів конкурсу та вручення нагород відбудеться 31 липня.

З повагою,
Владислав Атрошенко"


Василь ЧепурнийГоловний редактор

Теги:Владислав Атрошенко, Корупція, журналістський конкурс


Читайте також






Коментарі (0)
avatar



Для більш комфортної роботи користувача, цей сайт використовує файли cookies. Продовжуючи перегляд сторінок сайту, ви погоджуєтесь з Політикою використання файлів cookies.