реклама партнерів:
Головна › Новини › ЕКОНОМІКА
Антимонопольний комітет зайнявся ... похоронами
23-Груд-13 1123 0.0 0
Чернігівським обласним територіальним відділенням Антимонопольного комітету України розглянуто п’ять справ та надано сім обов’язкових для розгляду рекомендації за результатами дослідження ринку ритуальних послуг.

Територіальним відділенням проведено дослідження ринку ритуальних послуг, за результатами якого розглянуто справи проти п’яти органів місцевого самоврядування та надано обов’язкові для розгляду рекомендації чотирьом суб’єктам господарювання щодо припинення дій, які містять ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

Так, Н.Сіверська, Семенівська міські, а також Куликівська, Ріпкинська, Срібнянська селищні ради не створили ритуальної служби та не надали жодному суб’єкту господарювання статусу ритуальної служби, як це передбачено вимогами Закону України «Про поховання та похоронну справу», що призвело до порушення вимог Закону України «Про захист економічної конкуренції» у вигляді антиконкурентних дій органів місцевого самоврядування, які можуть призвести до недопущення конкуренції на ринку ритуальних послуг.

За результатами розгляду справ органи місцевого самоврядування зобов’язано припинити порушення.

Також, були надані рекомендації ТОВ «Новгород-Сіверська ЖЕК», ТОВ «Ріпкинський райкомунгосп», КП «Борзна-Комунальник» (м. Борзна) та КП «Міськдобробут» (м. Бобровиця), які встановили економічно-необгрунтовану ціну на ритуальні послуги, що містить ознаки порушення конкуренційного законодавства у вигляді встановлення таких цін реалізації товару, які неможливо було б встановити за умов існування значної конкуренції на ринку

Суб’єктів господарювання зобов’язано привести вартість на ритуальні послуги до норм чинного законодавства. Про це повідомила прес- служба обласного відділення Антимонопольного комітету.


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:похорони, Антимонопольний комітет, ритуальні послуги


Читайте такожКоментарі (0)
avatar