Головна › Новини › "Біла Хата"
Анонс Чернігівської обласної газети «Біла хата» від 1 грудня 2011 року
30-Лис-11 1230 0.0 0
Утопія української медицини: позитив чи негатив? Редакція пропонує дві точки зору на реформування медичної галузі: за і проти.

На запитання щодо змін у митному законодавстві відповідає читачам начальник Чернігівської митниці Олександр Іванов.

Скільки тепер доведеться сплачувати коштів у разі подання позовної заяви до суду?

Що треба знати, аби не зазнати насильства в сім’ї? Юридичний аспект цієї проблематики висвітлює головний спеціаліст сектору правової роботи, систематизації законодавства Головного управління юстиції в Чернігівській області Юлія БОЙКО.

Чернігівська обласна газета «Біла хата» продовжує знайомити своїх читачів із новими матеріалами, які надійшли останнім часом на конкурс «Хато моя, біла хато».

Рубрика «Країна жіночих секретів» цього разу пропонує для найкращої половини людства корисні й актуальні консультації чернігівських фахівців із косметології, психології та інших напрямків для жіноцтва.

Публікація «Коли розлучаються двоє» не залишить нікого байдужим, адже в ній розповідається про цікавий життєвий шлях подружжя з Чернігівщини, якому доля підносила різні прикрощі й радості.

Гумористична сторінка подає не менш цікаві розповіді з життя самих читачів обласного тижневика «Біла хата».Теги:юрист, консультація, Чернігів, анонс, 1 грудня, Біла хата, 2011, поради, тижневик, Чернігівська область


Читайте такожКоментарі (0)
avatar