реклама партнерів:
Головна › Новини › КУЛЬТУРА

Андрєй Макаревич таки в Чернігів не приїде!

Спочатку його концерт забороняв голова Чернігівської обласної деражвної адміністрації Володимир Івашко. Потім передумав. тепер же концерт відмінив сам музикант.

Як повідомив Ярослав Сухомлин на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук, організатори отримали листа такого змісту:

«Дорогие друзья. К сожалению, мы не сможем выступить 27 сентября на джазовом фестивале в Чернигове. «Когда говорят пушки, музы молчат» – и не всем можно объяснить, что мы едем на Украину просто затем, чтобы играть музыку. Мы обязательно встретимся позже, когда отношения между нашими странами более-менее наладятся. А не наладиться они не могут.
Ваши, Андрей Макаревич, Ильдар Казаханов».

Концерти Макаревича відмінені не тільки в Чернігові, але скрізь по Україні.

Проте сам концерт у Чернігові, без Макаревича, відбудеться. Організатори повідомили: "Ми прийняли рішення не скасовувати фестиваль в цілому і, не зважаючи на серйозні фінансові збитки, провести запланований концерт у п`ятницю, 26 вересня. Цього дня на сцену Чернігівського обласного музично-драматичного театру вийдуть два прекрасні джазові колективи із Франції та Ізраїлю: Cosmicmaurel Trio та Omri Mor Trio. Буде чудовий вечір, і буде чудовий джаз!"Теги:макаревич, джаз, Чернігівська ОДА, фествиаль у Чернігові


Читайте такожКоментарі (0)
avatar