реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОДІЇ

Аналітичний звіт благодійного ярмарку «Зимовий спальник кожному вояку Чернігівщини»

1 листопада 2014 року на площі «Героїв Небесної Сотні» відбувся благодійний ярмарок «Зимовий спальник кожному вояку Чернігівщини».
Мета благодійного ярмарку: забезпечити вояків Чернігівщини, які воюють на східному фронті зимовими спальниками.

Організатори благодійного ярмарку:
- ГО «Центр прогресивної молоді «Апельсин»
- ГО «Вогонь Відродження»
- «Єдиний Волонтерський Центр»
До проведення ярмарку долучилися:
- факультети ЧНТУ та ЧНПУ
- ПТУ та заклади позашкільної освіти
- Обласний палац дітей та юнацтва (концертна програма)
- громадські організації та громадські рухи м. Чернігова.

Основною рушійною силою в організації та проведенні заходу була молодь (студенти-волонтери загальною кількістю 40 осіб). Саме тому ярмарок проходив у дружній, веселій атмосфері.

Благодійний ярмарок відвідало близько 3 000 мешканців м. Чернігова. Багато з них придбали, за благодійні пожертви, вироби та наїдки що були представлені учасниками ярмарку.
Загальна сума благодійних пожертв склала 16 602 грн.

Витрати на проведення благодійного ярмарку склали 600 грн. (друк листівок, оренда вантажного автомобіля, бензин для генераторів).

Сьогодні двоє організаторів ярмарку: Валентин Потеруха та Михайло Ткаченко виїхали в розташування Першої танкової бригади (м. Гончарівськ) аби скласти списки вояків у котрих не має зимових спальників.

Не дякуємо представникам чернігівської міської влади, які жодним чином не допомогли в організації заходу (хоча до них зверталися).

Дякуємо учасникам ярмарку, дякуємо громадянам м. Чернігова, дякуємо студентству за їх волонтерську працю.
В кожного з нас багато справ та власних проблем. Однак, у ці складні часи усі ми керуємося основним принципом: Україна – понад усе!

Тоді і вояку, який захищає наше мирне життя на східному фронті легше воювати. По-перше: він відчуває підтримку земляків, по-друге: йому трохи тепліше у холодним шанцях (окопах) війни.

Звіт склав:
Stanislav Tavluy-Bey PridesnyanskyТеги:спальники, волонтери, допомога армії, благодійний ярмарок, російсько- українська війна


Читайте такожКоментарі (0)
avatar