Головна › Новини › ЕКОНОМІКА
Аграрії планують вивести техніку на траси
20-Вер-19 281 0.0 1
20 вересня, з 10:00 до 12:00 майже по всій території України українські аграрії проведуть мирні акції, мета яких привернути увагу громадськості, Президента України та Уряду до проблем впровадження ринку землі і висловити своє бачення земельної реформи.

Про це йдеться у повідомленні Громадської Спілки «Всеукраїнська Аграрна Рада» (ВАР). яка виступає ініціатором акції.

«Згідно з останніми заявами влади, при відкритті ринку землі планується надати дозвіл купувати землю юридичним особам. Саме це і стане тієї «лазівкою», через яку іноземні громадяни зможуть заволодіти українською землею», — впевнені у ВАР.

Зазначається, що мирні акції відбудуться на основних транспортних артеріях України. На траси виведуть велику кількість агротехніки. Перекривати дороги аграрії не будуть, адже розуміють, що це принесе чимало незручностей громадянам. Акція носить мирний характер та покликана привернути увагу громадськості та влади до проблеми.

Варто відмітити, що сьогодні у Київі під час конференції щодо реформи управління земельними відносинами «Земля як фактор розвитку українського села» у Київському Міжнародному Конференц-Центрі «Парковий» аграрії провели мітинг «Ні продажу землі іноземцям!». Під час акції аграрії вимагали від влади, при відкриття ринку землі в України не дозволити іноземцем купувати українську землю.

«Так, ми цілком підтримуємо курс влади стосовно необхідності проведення земельної реформи, але маємо категоричну позицію: не продавати землю іноземцям. І хоча президент наголосив, що земля — це власність українського народу, а купувати нашу землю зможуть лише громадяни України і українські компанії, під час подальшої дискусії стало зрозуміло, що купувати українську землю зможуть і компанії, де засновниками є іноземні громадяни. Цього не можна допустити!», — наголосив Андрій Дикун, голова ВАР.АграверіТеги:продаж землі, Ринок землі, перемога Зеленського


Читайте такожКоментарі (1)
avatar
0
1
Наступили на граблі!
Треба відстоювати продаж прав землекористування, а не землі.
Земля не товар, а національне надбання - власність усього українського народу (ст.13 Конституції України).
avatar