Головна › Новини › ПОЛІТИКУМ
Агентка Льовочкіна проголосувала за Росію
30-Січ-20 362 4.0 0
Представниця фракції ОПЗЖ Юлія Льовочкіна підтримала повернення російської делегації до роботи у Парламентській асамблеї Ради Європи. Про це повідомляє "Європейська правда".

Українська делегація голосувала у повному складі – свої голоси віддали 12 депутатів. 11 з них голосували проти, але одна представниця України підтримала повернення росіян. Це – представниця фракції ОПЗЖ Юлія Льовочкіна.

Вона ще у Києві повідомила колег про те, що виступає проти оскарження повноважень РФ. Льовочкіна також підтримала затвердження "нової санкційної процедури", яка, за даними видання, практично знищує можливість накласти санкції на РФ, та голосувала проти усіх українських поправок до цих документів.

Україну у намаганні заблокувати відновлення прав російської делегації підтримали всі члени грузинської, литовської, латвійської делегацій, які взяли участь у голосуванні, майже всі шведи та всі поляки крім однієї депутатки, що утрималася.

Також разом із Україною проголосував один молдаванин (представник опозиційного блоку ACUM), один словак (інші віддали голоси "за" Росію), один турок (інші також підтримали РФ).

Представники Західної Європи майже одностайно підтримали Росію. Україні свої голоси віддали лише двоє нідерландців, один іспанець та один британець.

Нагадаємо, що 29 січня ПАРЄ офіційно дозволила працювати російським депутатам.

У 2014 і 2015 роках через анексію Криму повноваження російської делегації у ПАРЄ суттєво обмежили. Зокрема, позбавили права брати участь у засіданнях і голосувати.

Згодом Москва назвала це рішення неправомірним і оголосила про бойкот роботи в ПАРЄ, а через рік припинила сплачувати внески у бюджет відомства.

Але у червні 2019 року ПАРЄ схвалила резолюцію, якою фактично дозволила Росії повернутися до своєї роботи."Україна молода"Теги:Льовочкіна, ПАРЄ, анексія Криму, агенти Москви, гібридна війна


Читайте такожКоментарі (0)
avatar