А які ж причини війни з Іраном?
А пам'ятаєте, як пересічні американці та європейці рахували, у скільки їм обходиться підтримка України у війні? Тоді рахували кожен цент і ставили питання "чому я повинен за це платити?".
Тепер це питання чомусь не ставиться...
І вартість удару по Ірану ніхто не рахує.
До речі... питання щодо причин цієї війни ніхто не ставить. Ну от що тут є причиною? Територія, промисловість, культура, населення, вихід до моря... що? Печєнєгі і половці тут можна чудово замінити на давніх персів... або навіть шумерців.
Як там було? Які першопричини цієї війни?
Де ті аналітики, які виводили причину війни суто з бажання збільшити площу землі? За чорноземи тут воюють?
А ще цікавіше - як ви бачите завершення війни США проти Ірану? Якою буде перемога США чи перемога Ірану? І чи буде вона взагалі?
Непогано б було дізнатись про контрнаступальні операції обох сторін. Про вартість яєць для обох армій. Про виплату бойових.
Як там мобілізація відбувається у найбільш тоталітарному режимному світі... у Ірані... до 60 років іранці підлягають мобілізації? Буси вже їздять Тегераном? Відстрочки багатодітним батькам вже оформлюють? Цікавляться франшизою Резерв+? Іран заборонив виїзд чоловіків за кордон? А Ізраїль? А ОАЕ, а Саудівська Аравія, а Кувейт?
От якщо взяти і порівняти наші війни, написати у два стовпчики поруч усі головні питання, які турбують учасників цих двох окремих воєн, то стане зрозуміло, що більшість з цих питань настільки штучні та незначні, що не варті навіть обговорення.
А ще буде дуже чітко видно, які дії якої влади направлені на утримання країни цілою, а які направлені суто на зміцнення власної влади та утримання у кріслі.
Беріть, порівнюйте і робіть висновки.
А не ось це все...
Анатолій ЯРОВЕД
Тепер це питання чомусь не ставиться...
І вартість удару по Ірану ніхто не рахує.
До речі... питання щодо причин цієї війни ніхто не ставить. Ну от що тут є причиною? Територія, промисловість, культура, населення, вихід до моря... що? Печєнєгі і половці тут можна чудово замінити на давніх персів... або навіть шумерців.
Як там було? Які першопричини цієї війни?
Де ті аналітики, які виводили причину війни суто з бажання збільшити площу землі? За чорноземи тут воюють?
А ще цікавіше - як ви бачите завершення війни США проти Ірану? Якою буде перемога США чи перемога Ірану? І чи буде вона взагалі?
Непогано б було дізнатись про контрнаступальні операції обох сторін. Про вартість яєць для обох армій. Про виплату бойових.
Як там мобілізація відбувається у найбільш тоталітарному режимному світі... у Ірані... до 60 років іранці підлягають мобілізації? Буси вже їздять Тегераном? Відстрочки багатодітним батькам вже оформлюють? Цікавляться франшизою Резерв+? Іран заборонив виїзд чоловіків за кордон? А Ізраїль? А ОАЕ, а Саудівська Аравія, а Кувейт?
От якщо взяти і порівняти наші війни, написати у два стовпчики поруч усі головні питання, які турбують учасників цих двох окремих воєн, то стане зрозуміло, що більшість з цих питань настільки штучні та незначні, що не варті навіть обговорення.
А ще буде дуже чітко видно, які дії якої влади направлені на утримання країни цілою, а які направлені суто на зміцнення власної влади та утримання у кріслі.
Беріть, порівнюйте і робіть висновки.
А не ось це все...
Анатолій ЯРОВЕД
| Читайте також |
| Коментарі (0) |



