реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОДІЇ

37-й ранок Широкої війни

Вчора прилетіли чорногузи. Не всі, і не на всі гнізда, але прилетіли, мабуть, з тривогою споглядаючи зверху покоцану російськими хижаками українську землю. Сусід Сергій каже:"Я поздоровався, а вона крила розпустила і обходить гніздо, мовляв, це моє, не чіпай!". Він чомусь вирішив, що то жінка чорногузячого роду...
Звільнено село Лукашівку під Черніговом і сподіваюся, що відомий і патріотичний фермер Григорій Ткаченко зберігся разом з родиною і господарством та зможе розпочати посівну. Проте військові показали наскільки село понищене російськими окупантами.
Між тим, вони продовжують драпати з України - за два дні мимо Городні проїхали 1105 одиниць російської військової техніки в сторону Сеньківки, тобто до кордону. Символом цієї "могутньої армії" має стати бетеер з краденим холодильником на броні. Везе армія мародерів все, що може потягти - килими, мікрохвильовки, не кажучи про коштовності. І це ж свідчить у якій гнилій ямі живуть росіяни - звісно, не москвичі і петербуржці, які й не воюють, як столичні хмажори, а росіяни зі справжньої, кондової Росії.
По ситуації в Чернігові російська пропаганда поширює фейк: центральний ринок, мовляв, розбила тероборона. Насправді ж речовий ринок, як і головпошта, торговий центр та обласна бібліотека постраждали від ударів їх ракет. Але ж уявляєте який грізний образ створюють чернігівській теробороні!
У Сновську окупанти наче випустили міського голову Олександра Медведьова, але ще троє сновичан невідомо де, в тому числі, староста одного села. Він не тікав із села, як деякі його колеги. Цікаво, що коли росіяни забрали місцевого бізнесмена Григорія Божка, то взяли його разом з його ...охороною. Виходить, платив гроші тільки за захист від своїх земляків, а від справжнього ворога та охорона захистити не змогла? Гроші не все вирішують... Як і люди зі зброєю, якими зараз помикають деякі місцеві князьки...
З чорнобильської зони росіяни пішли, не забувши звільнити приміщення від цінних речей. А в радіологічний центр в Білорусі поступають опромінені російські солдати, які з тупості своєї окопувалися в Рудому лісі біля ЧАЕС. Пам'ятаєте, як російський пересмішник Задорнов висміював "тупих американців"? Не той народ він назвав тупим, не той.
Поруч з Чернігівщиною звільнився від окупантів Броварський район, у Конотопському та Роменському районах вони рухаються туди- сюди, з переляку стріляючи по хатах, бо бояться. На Херсонщині звільнені 11 сіл. Війна триває.
І хоч смійтеся, хоч ні, але три окупанти загинули від укусів бджіл, а біля двох десятків постраждали - мабуть, полізли за медом, а українські бджоли російського смороду не терплять.
...І ранок прийшов з дощем, який накрив землю сірим рядном, щоб потім забуяла зеленою повстю наша земля. І був тридцять сьомий день української Широкої війни. І менше ставало зневірених у Божій помочі, бо Україна боролася, молячи миру і вірячи у перемогу, яка невпинно наближалася.

Василь Чепурний
На фото: зруйноване російськими окупантами село Лукашівка Чернігівського районуТеги:Чернігівщина, орки, широка війна, Лукашівка


Читайте також


Коментарі (0)
avatar