реклама партнерів:
Головна › Новини › СУСПІЛЬСТВО

340-й ранок Широкої війни

Бач, а даремно сміялися з українського замовляння "Повітряна тривога, перейди до Таганрога, до Москви і Курська, Саратова й Іркутська, ... і в Магадан, і в далекий Тегеран!" - таки ж бабахкає в Ірані- Тегерані. Атака безпілотників по заводах, де виробляють їх - це як повернення іранських "шахедів" додому... Очевидно, приручені

Ми не знаємо хто це зробив - якщо Ізраїль, то ми йому вдячні, хоча й розуміємо, що Ізраїль це зробив у своїх інтересах, а не з думкою про Україну. Ситуативний союзник - теж непогано. Але очевидно, що США теж не в гудині сидять у цій ситуації...

Що змінилося за проминулі 10 днів на фронтах? Залишений Соледар - але що ж, на війні не без відступів і поразок. Та й життя наших бійців цінніше за утримання руїн. знищеного росіянами міста. У Бахмуті та Вугледарі бої тривають. Та головне, що США офіційно вмовляють Україну поки що не робити контрнаступу - доки не отримаємо всю заплановану до весни зброю. Уявляєте: США просять Україну стриматися!

Залужний просив 300 танків - дають 321! Особливо красиво усіх обійшло Марокко: взяли у білорусів у кредит танки, погасили кредит російськими грошима, передали танки Україні і отримали за це гроші від США. Учіться робити бізнес! Таке навіть Ердогану не вдавалося...

Росія програла у Чехії - президентом став генерал НАТО. На самій Росії наростає підземний гул невдоволення еліт - оно навіть мені передали від башкирів, що вони чекають перемоги ЗСУ, щоб вирватися з Ерефії.

А в Україні сьогодні - день пам'яті Героїв Крут. Уже потроху зійшла на пси неправдива легенда про кинутих київською владою проти московитів студентів, бо насправді студенти були далеко не основною силою бою. Хоча молодих і найбільше жаль. Був повноцінний бій українців - в основному дорослих і навчених, бо інакше б не встояли проти професійних солдатів Муравйова. Символічно, що першим директором Крутянського музею був перший голова чернігівського Народного Руху Валерій Сарана, який і одним із перших поїхав вшановувати героїв Крут на місце бою ще коли були КПСС_ КГБ.

...І був 340-й ранок Широкої війни, коли світ втомився дивуватися мужності українського народу. Та молився за Україну вселенський патріарх у стамбульському районі Фанар і на святій горі Афон відкрилася перша українська келія.

... А ще трохи й не буде безбожного і будеш дивитися на місце його і не буде його, а покірні вспадкують землю і зарозкошують миром великим! (псалом 36).

Василь ЧЕПУРНИЙТеги:Україна - Ізраїль, щоденники війни, Соледар, Василь Чепурний, Україна - Іран, широка війна


Читайте такожКоментарі (0)
avatar