Головна › Новини › Гаряча точка
Чернігівська "Десна" може знятися з чемпіонату першої ліги України
04-Лют-09 3725 1.0 0
Про це повідомив Олександр Стецько, начальник відділу з фізичної культури і спорту міськради, яка зараз опікується колишній клубом Олексія Савченка.

"На сьогодні розглядається можливість прийняття права на участь у змаганнях іншого клубу. Регламент всеукраїнських змагань професійних клубів на сезон 2008-2009 років (ст.19) дозволяє це зробити", - сказав пан Стецько.

"Терміни у регламенті не встановлені, а що не заборонено, то дозволено. Механізм досить простий: один клуб подає заяву про вихід, інший - про входження до ліги. За це треба сплатити 1,5 тис. у.о., а за зміну назви - ще 1,0 тис. у.о", - розповів начальник відділу з фізичної культури і спорту.

За його словами, певний запас часу ще є, "бо є підстави вважати, що початок сезону буде перенесений. Зі свого боку ми зробили все, що на сьогодні можливо. Я особисто підготував Статут нового клубу", - додав він.

Причинами такого кроку заступник Чернігівського міського голови Оксана Тунік-Фриз називає невпорядкованість документації клубу, яку передав міській владі Савченко.

"З'ясування займає чимало часу, оскільки представник клубу письмово повідомив про відмову брати участь у засіданнях робочої групи, мотивуючи відмову відсутністю механізму передачі клубу", - сказала заступник мера.

Оксана Тунік-Фриз повідомила також, що у наданому клубом пакеті документів відсутня інформація про фінансові зобов'язання перед футболістами. У штатному розкладі клубу відсутні суми заробітних плат працівників, без чого не можна розрахувати потреби фінансування і шукати джерела.
"Сам штатний розклад на 87 осіб викликає запитання - чим займається така кількість людей, зважаючи, що у футбол грають лише трохи більше 20 з них", - зауважила заступник міського голови.

За повідомленям: http://football-cn.at.ua/news/2009-02-03-326Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесокКоментарі (0)
avatar